Apartmán Pod žľabom

Jedinečná drevostavba apartmánového domu poskytuje skvelý zážitok z ubytovania v Demänovskej doline. Apartmán je vhodný až pre 4 + 1 dospelé osoby a samozrejmosťou je parkovaním zdarma doslova pár krokov od apartmánu. Jedinečná priestranná terasa poskytuje výhľady na Západné Tatry. Súčasťou apartmánu je aj miestnosť na uskladnenie bicyklov, lyží alebo snowboardov aj so sušičom na topánky a lyžiarky.

 

Iba pár minúty pešo od apartmánu sa nachádza zastávka autobusu ktorý vás zdarma odvezie do Jasnej alebo Tatralandie. V pešej dostupnosti nájdete aj centrum Demänovskej doliny, kde je k dispozícii viacero reštaurácii, wellnessov, detské ihriská a veľa iného.

 

Apartmán je vybavený kompletnou kuchyňou s umývačkou riadu, espresso strojom, chladničkou, rúrou s grilom ako a setom tanierov, hrncov a všetkého potrebného na varenie. Súčasťou kúpeľne mimo priestranného sprchovacieho kútu je aj práčka ktorú isto oceníte aj pri kratšom pobyte u nás.

 

Navyše k máte k dispozícii spoločenské hry, výber kníh ako aj TV s aktívnym predplatným na Netflix, Apple TV+, HBO MAX a samozrejmosťou je káblovka s 140 kanálmi, vysokorýchlostným WIFI pripojením a externým audio reproduktorom (SONOS).

 

Náš apartmán disponuje aj klimatizáciou a celý je v zime vykurovaný podlahovým kúrením ktoré si viete regulovať samostatne pre každú izbu.

Podrobnosti

  • Hosté: 5
  • Velikost: 38m²

Cena začína na: 198 za 2 noci

Dostupnost

Rezervační formulář

Povinná pole jsou označena *

X