38 m2


4 + 1 osoba


Netflix, Apple TV+ a HBO MAX

Jedinečná drevostavba apartmánového domu poskytuje skvelý zážitok z ubytovania v Demänovskej doline. Apartmán je vhodný až pre 4 + 1 dospelé osoby a samozrejmosťou je parkovanie zdarma doslova pod oknom apartmánu. Jedinečná priestranná terasa poskytuje výhľady na Západné Tatry. Súčasťou apartmánu je aj miestnosť na uskladnenie bicyklov, lyží alebo snowboardov aj so sušičom na topánky a lyžiarky ako aj stojan na sušenie bielizne.

Povinná pole jsou označena *

Iba pár minúty pešo od apartmánu sa nachádza zastávka autobusu ktorý vás zdarma odvezie do Jasnej alebo Tatralandie. V pešej dostupnosti nájdete aj centrum Demänovskej doliny, kde je k dispozícii viacero reštaurácii, wellness, detské ihriská a veľa iného.

Apartmán je vybavený kompletnou kuchyňou s umývačkou riadu, espresso strojom, chladničkou s mraziacim boxom, rúrou s grilom ako aj setom tanierov, hrncov a všetkého potrebného na varenie. Súčasťou kúpeľne mimo priestranného sprchovacieho kútu je aj práčka ktorú isto oceníte aj pri kratšom pobyte u nás. Pre zaistenie komfortu u nás nájdete čistú bielizeň, uteráky a osušky ako aj základné hygienické vybavenie.

Navyše k máte k dispozícii spoločenské hry, výber kníh ako aj TV s aktívnym predplatným na Netflix, Apple TV+, HBO MAX a samozrejmosťou je káblovka s 140 kanálmi, vysokorýchlostným WIFI pripojením a externým audio reproduktorom (SONOS).

Náš apartmán disponuje aj klimatizáciou a celý je v zime vykurovaný podlahovým kúrením ktoré si viete regulovať samostatne pre každú izbu. V okolí apartmánu je aj množstvo turistických a cyklistických trás. Detičky poteší aj bobová dráha.

X