38 m2


4 osoby


Netflix a HBO MAX

Apartmán Adam ponúka štýlové ubytovanie ktoré sa nachádza v chalete unikátnej drevostavby v Demänovskej doline. Apartmán je vhodný až pre 4 dospelé osoby. Priestranná terasa poskytuje priestor pre príjemné posedenie a skvelé výhľady. Apartmán disponuje miestnosťou na uskladnenie bicyklov, lyží a snowboardov. V tejto miestnosti je umiestnený sušič na topánky a lyžiarky, ako aj stojan na sušenie bielizne. Parkovanie je zdarma priamo pri apartmánovom dome.

Povinná pole jsou označena *

Zastávka autobusu, ktorý Vás zdarma odvezie do Jasnej alebo Tatralandie, sa nachádza iba pár minút pešo od apartmánu. Centrum Demänovskej doliny je v pešej dostupnosti, kde nájdete viacero reštaurácii, wellness, detské ihriská a veľa iného.

V apartmáne je kompletne vybavená kuchyňaumývačkou riadu, chladnička s mraziacim boxom, espresso kávovar, rúra s grilom. Súčasťou vybavenia je aj set tanierov, hrncov, pohárov a všetkého potrebného na varenie a príjemne posedenie. V kúpeľni je priestranný sprchovací kút. Súčasťou kúpeľne je aj práčka, ktorú isto oceníte aj pri kratšom pobyte u nás. Pre zaistenie komfortu sme pre Vás pripravili čistú bielizeň, uteráky a osušky, ako aj základné hygienické vybavenie.

TV  na apartmáne je s aktívnym predplatným na Netflix, HBO MAX a káblovkou s 140 kanálmi, samozrejmosťou je aj pripojenie na vysoko-rýchlostné WIFI. Navyše k dispozícii máte aj spoločenské hry a výber kníh.

Apartmán je v zime vykurovaný podlahovým kúrením, ktoré si viete regulovať samostatne pre každú izbu. Apartmán disponuje aj klimatizáciou, ktorá poteší najmä v lete. V okolí apartmánu je množstvo turistických a cyklistických trás, ktorými sa pohodlne dostanete k Demänovským jaskyniam, alebo až na Chopok. V blízkom stredisku Žiarce, v malebnej dedinke Pavčina Lehota, sa nachádzajú lyžiarske vleky a horská bobová dráha, ktorá poteší detičky ale aj srdcia dospelých.

X