Apartmán Adam

Apartmán Adam ponúka štýlové ubytovanie ktoré sa nachádza v chalete unikátnej drevostavby v Demänovskej doline. Apartmán je vhodný až pre 4 dospelé osoby. Priestranná terasa poskytuje priestor pre príjemné posedenie a skvelé výhľady. Apartmán disponuje miestnosťou na uskladnenie bicyklov, lyží a snowboardov. V tejto miestnosti je umiestnený sušič na topánky a lyžiarky, ako aj stojan […]

Apartmán Pod horou

Užite si zábavu s celou rodinou v našom štýlovom apartmáne. Ubytovanie až pre 4 dospelé osoby a s parkovaním zdarma iba pár metrov od apartmánu. Počas leta si môžete vychutnať posedenie na terase. Súčasťou apartmánu je aj miestnosť na uskladnenie bicyklov, lyží alebo snowboardov aj so sušičom na topánky a lyžiarky.

Apartmán Pod žľabom

Jedinečná drevostavba apartmánového domu poskytuje skvelý zážitok z ubytovania v Demänovskej doline. Apartmán je vhodný až pre 4 dospelé osoby a samozrejmosťou je parkovaním zdarma doslova pár krokov od apartmánu. Jedinečná priestranná terasa poskytuje výhľady na Západné Tatry. Súčasťou apartmánu je aj miestnosť na uskladnenie bicyklov, lyží alebo snowboardov aj so sušičom na topánky a lyžiarky.

X