35 m2


4 osoby


Netflix, Apple TV+ a HBO MAX

Užite si zábavu s celou rodinou v našom štýlovom apartmáne. Ubytovanie až pre 4 dospelé osoby a s parkovaním zdarma hneď pri apartmáne. Počas leta si môžete vychutnať posedenie na terase. Súčasťou apartmánu je aj miestnosť na uskladnenie bicyklov, lyží alebo snowboardov aj so sušičom na topánky a lyžiarky ako aj stojan na sušenie bielizne.

Povinná pole jsou označena *

Iba 2 minúty pešo od apartmánu sa nachádza zastávka autobusu ktorý vás zdarma odvezie do Jasnej alebo Tatralandie. V pešej dostupnosti je aj viacero reštaurácii, wellness, detské ihriská a veľa iného.

Náš apartmán je vybavený kompletnou kuchyňou s umývačkou riadu, espresso strojom, chladničkou, mikrovlnou rúrou s grilom ako aj setom tanierov, hrncov a všetkého potrebného na varenie. Pre zaistenie komfortu u nás nájdete čistú bielizeň, uteráky a osušky ako aj základné hygienické vybavenie.

Navyše máte k dispozícii spoločenské hry, výber kníh ako aj TV s aktívnym predplatným na Netflix, Apple TV+, HBO MAX a samozrejmosťou je káblovka s 140 kanálmi, vysokorýchlostným WIFI pripojením a externým audio reproduktorom.

Celý apartmán v zime vykuruje podlahové kúrenie ktoré si viete regulovať samostatne pre každú izbu. V okolí apartmánu je aj množstvo turistických a cyklistických trás. Detičky poteší aj bobová dráha.

X