Apartmán Adam

Apartmán Adam ponúka štýlové ubytovanie ktoré sa nachádza v chalete unikátnej drevostavby v Demänovskej doline. Apartmán je vhodný až pre 4 dospelé osoby. Priestranná terasa poskytuje priestor pre príjemné posedenie a skvelé výhľady. Apartmán disponuje miestnosťou na uskladnenie bicyklov, lyží a snowboardov. V tejto miestnosti je umiestnený sušič na topánky a lyžiarky, ako aj stojan na sušenie bielizne. Parkovanie je zdarma priamo pri apartmánovom dome.

Zastávka autobusu, ktorý Vás zdarma odvezie do Jasnej alebo Tatralandie, sa nachádza iba pár minút pešo od apartmánu. Centrum Demänovskej doliny je v pešej dostupnosti, kde nájdete viacero reštaurácii, wellness, detské ihriská a veľa iného.
V apartmáne je kompletne vybavená kuchyňa s umývačkou riadu, chladnička s mraziacim boxom, espresso kávovar, rúra s grilom. Súčasťou vybavenia je aj set tanierov, hrncov, pohárov a všetkého potrebného na varenie a príjemne posedenie. V kúpeľni je priestranný sprchovací kút. Súčasťou kúpeľne je aj práčka, ktorú isto oceníte aj pri kratšom pobyte u nás. Pre zaistenie komfortu sme pre Vás pripravili čistú bielizeň, uteráky a osušky, ako aj základné hygienické vybavenie.
TV na apartmáne je s aktívnym predplatným na Netflix, Apple TV+, HBO MAX a káblovkou s 140 kanálmi, samozrejmosťou je aj pripojenie na vysoko-rýchlostné WIFI. Navyše k dispozícii máte aj spoločenské hry a výber kníh.
Apartmán je v zime vykurovaný podlahovým kúrením, ktoré si viete regulovať samostatne pre každú izbu. Apartmán disponuje aj klimatizáciou, ktorá poteší najmä v lete. V okolí apartmánu je množstvo turistických a cyklistických trás, ktorými sa pohodlne dostanete k Demänovským jaskyniam, alebo až na Chopok. V blízkom stredisku Žiarce, v malebnej dedinke Pavčina Lehota, sa nachádzajú lyžiarske vleky a horská bobová dráha, ktorá poteší detičky ale aj srdcia dospelých.

Podrobnosti

  • Hosté: 4
  • Velikost: 38m²

Cena začína na: 278 za 2 noci

Dostupnost

Rezervační formulář

Povinná pole jsou označena *

X